Halk Ve Çevre Sağlığı İlaçları

BASF Fendona %6 SC Genel Haşere İlacı 500ml

550,00₺

Orijinal formülasyonu ile düşük dozda yüksek performans gösterirGeniş spektrumlu ve etkin haşere kontrolü sağlarKolay ve güvenli kullanımFendona uygulandığı yüzeyler üzerinde leke ..

Bavet Cypermectin 175 EC Genel Haşere İlacı 5L

3.250,00₺

Ergin sivrisinek ve karasineklere karşı hacimsel alan mücadelesinde kullanılır. Uygulama cihazının tankı yarıya kadar ile doldurulur. Önerilen dozda ürün tanka eklenir ve tank tam ..

Bavet Permectin 350 EC Haşere İlacı 5 L

4.250,00₺

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU:Uygulama cihazının tankı yarıya kadar su ile doldurulur. Önerilen dozda ürün tanka eklenir ve tank tam dolu hacme tamamlanır. ULV cihazları ile hacimsel uygu..

Bayer K-Othrine EW Haşere İlacı 5 L

0,00₺

Sivrisinek ve sinek kontrolüne yönelik FFAST teknolojisine sahip lider su bazlı alan spreyi.Sadece su ile seyreltilmiş benzersiz formülünde sentetik piretroid (%2 deltametrin) bulu..

Bayer K-Othrine Haşere Öldürücü Spray 1000 ml

180,00₺

K-Othrine® Spray, etkili, kullanıma hazır, kokusuz ve pratik haşere mücadele ürünüdür. Özel formülü sayesinde, kapalı alanlarda, Karasinek, Sivrisinek, Hamamböceği ve Karıncaya kar..

Bayer K-Othrine Haşere Öldürücü Spray 500 ml

90,00₺

K-Othrine® Spray, etkili, kullanıma hazır, kokusuz ve pratik haşere mücadele ürünüdür. Özel formülü sayesinde, kapalı alanlarda, Karasinek, Sivrisinek, Hamamböceği ve Karıncaya kar..

Bayer K-Othrine SC 50 Haşere İlacı 500ml

400,00₺

Kapalı Alanda Yürüyen ve Uçan Zararlılara Karşı Uzun Süre Etkili!Hızlı düşürücü ve güçlü öldürücü özellik gösterir.Flush out özelliği ile zararlıları saklandıkları yerden dışarı çı..

Bayer Karınca Jeli 5 g

85,00₺

Bayer Karınca Jeli, karınca kontrolünde kullanılan, çekici ve hızlı etkili, kullanıma hazır, kokusuz ve berrak görünümlü bir yemdir. Spreyleme yapılması uygun olmayan ya da zor ola..

Bayer Maxforce Fly Bait Sinek İlacı 100g

150,00₺

Kapalı ve açık alanlardaki karasinek mücadelelerinde tam kontrol sağlar.Tek bir uygulama ile 6 haftaya kadar etkili koruma sağlar.Yem sprey formülasyonu ile hayvanların varlığında ..

Bayer Maxforce Platin Hamam Böceği Jeli 20 g

220,00₺

Maxforce Platin;Glukoz içermediğinden yem çekingenliğine karşı etkili.Direnç gelişimini engelleyen yeni aktif madde Clothianidin.BlueBead teknolojisi sayesinde oldukça lezzetli.Kol..

Bayer Maxforce® Platin Hamam Böceği Jeli 5 Gr

60,00₺

Kullanım yeri:Kapalı alanlar//Dış AlanlarKontrol edilen hamam böcekleri:Amerikan Hamam Böceği Kahverengi Çizgili Hamam Böceği Alman Hamam Böceği Doğu Hamam BöceğiKullanım Şekli:En ..

Bayer Rodilon Paste Fare ve Sıçan Zehiri 100g

0,00₺

Bayer Rodilon Paste, fare ve sıçan gibi kemirgenlere karşı son derece etkili bir rodentisittir. İçeriğindeki Bitrex insanların ve hedef dışı canlıların yemi kaza ile yemesini önlem..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)