Gübreler

Bitkilerin beslenmeleri için gerekli olan bitki besin maddelerinin başında AZOT, FOSFOR ve POTASYUM gelir. Bunlar bitkilerin en çok ihtiyaç duydukları besin maddeleri olup, tarım topraklarında da genellikle yeteri kadar bulunmamaktadır.

 Gerek ürünler beslenmek için gerekse toprak içinde sızan sular önemli miktarda besin maddelerini topraktan uzaklaştırır. Bunun sonucu topraklar fakir düşer, bitkiler yeterince besleyemez hale gelir. Bu nedenlerle aynı topraktan sürekli bir şekilde iyi ürün almak için o toprağa eksik olan bitki besin maddelerinin verilmesi gerekir. Buda gübreleme ile olur.

Gübrelerden en iyi şekilde yararlanabilmek için gübrenin toprağa verilme zaman ve şekline dikkat etmek gerekir. Sadece kullanılacak gübrenin çeşidi ve miktarını bilmekle iş bitmez. Gübreden beklenen yararın sağlanabilmesi için gübrenin EN UYGUN ZAMAN ve EN DOĞRU bir şekilde toprağa verilmesi gerekir.İhtiyacınız olan gübre çeşitlerini İstanbul güvencesi ile sizlerin satışına sunulmuştur.


Alt Kategoriler


Agro-Full® KINETON 4

0,00₺

Agro-full Kineton 4 çevreye, kültür bitkilerine ve canlılara olumsuz etkisi olmayan bir preparattır.Agro-full Kineton 4 her türlü sebze ve meyvede güvenle kullanılabilir, maksimum ..

Akdem NPOZINC-NP (5lt.)

1.600,00₺

AÇIKLAMANPOZINC-NP, azot, fosfor ve çinko içeren bir gübredir. Bitkilerin büyümesi ve gelişmesi için gerekli olan besinleri sağlar.Azot, bitkilerin yeşil aksamının oluşumu için ger..

Akdem AC-PH5 (500 ml)

110,00₺

Suyun pH seviyesini uygun düzeye getirerek, ilaç ve gübrelerin etkisini artırmak ve kullanım ömrünü uzatmak mümkündür. AC-pH5 adlı bir renk indikatörü, bu amaçla kullanılan bir ürü..

Akdem AC-WETT (100 ml.)

40,00₺

AÇIKLAMAAC-WETT, noniyonik organosilikondan oluşan yeni nesil bir süper yayıcı-yapıştırıcıdır. Her türlü insektisit, fungusit, herbisit, bitki gelişim düzenleyici ve gübrelerle kar..

Akdem Actimax (1lt.)

180,00₺

ACTIMAX, tohumdan hasata kadar tüm vegetatif ve generatif dönemlerde kullanılabilir. Tohum ekimi öncesi, fide dikimi sonrası ve bakım döneminde uygulanabilir. ACTIMAX, toprağa karı..

Akdem Aminomas (1lt.)

300,00₺

AMINOMAS, bitkisel kaynaklardan elde edilmiş aminoasitler içeren bir üründür. Aminoasitler, bitkilerin büyümesi ve gelişmesi için gerekli olan temel besinlerdir. AMINOMAS, bitkiler..

Akdem Azomax-N %15 azot (1 lt.)

180,00₺

AZOMAX, bitkilerin azot ihtiyacını gidermeye yardımcı olan bir gübredir. Azot, bitkilerin büyümesi ve gelişmesi için gerekli olan temel bir besin elementtir. AZOMAX, bitkilerin azo..

Akdem Calsi (1lt.)

180,00₺

AÇIKLAMACALSI, kalsiyum ve nitrat azotu içeren bir bitki besinidir. Bitkilerin kalsiyum ve azot ihtiyaçlarını gidermede yardımcı olur.CALSI, bitkiler için gerekli olan iki önemli b..

Akdem COMBISOL NPK (9+8+13+Me) Compoze Sıvı Yaprak Gübresi 1L

300,00₺

TESCİL : https://akdemtarim.com.tr/certificates/combisol.pdfCOMBISOL sırası ile azot, fosfor, potasyum ve diğer mikro elementlerini bitki için en optimum bir karışımda ihtiva ..

Akdem Dalmare (1lt.)

500,00₺

sıvı deniz yosunuDALMARE, bitkilerin organik madde, azot, potasyum ve alginik asit ihtiyaçlarını gidermede yardımcı olan bir bitki besinidir. İçeriğinde organik madde, alginik asit..

Akdem Diana (1lt.)

685,00₺

DIANA, bitkilerin kalsiyum ve magnezyum ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış bir gübredir. Kalsiyum ve magnezyum, bitkilerin sağlıklı büyümesi ve gelişmesi için gerekli olan besi..

Akdem Enorpos-17 (1lt)

115,00₺

ENORPOS-17, bitkilerin sağlıklı büyümesi ve gelişmesi için gerekli olan azot, fosfor, potasyum ve organik madde içeren bir bitki besinidir. ENORPOS-17, tohumdan hasata kadar tüm ve..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 87 (8 Sayfa)